wkudlin
Strony internetowe pod pełną kontrolą
Pokaż się z jak najlepszej strony!
Strona główna

foto
Posiadanie własnej strony internetowej nie jest dzisiaj czymś niezwykłym i nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to po prostu zwykła konieczność. Jednak nawet najlepsza strona www pozostawiona bez należytej opieki szybko straci na atrakcyjności, to z kolei spowoduje, iż rzadziej będzie odwiedzana, a przez to nie będzie właściwie spełniać swojej funkcji. Warto zatem zadbać, aby nasz serwis internetowy był odpowiednio aktualizowany, a przy tym przejrzysty i czytelny dla potencjalnego internauty, który może go odwiedzić.

Z dobrą stroną internetową jest trochę tak, jak z dobrym samochodem: aby kupić samochód i nim jeździć, nie muszę nawet wiedzieć, jak się go produkuje, z jakich materiałów został wytworzony, co sprawia, że się porusza itd. Od tego są konstruktorzy, inżynierowie, mechanicy. Podobnie z dobrym serwisem www - aby go posiadać, czy korzystać z innych serwisów, nie muszę wiedzieć, jak się je tworzy, jakich narzędzi do tego się używa, co zrobić, by wyglądał on atrakcyjnie. Od tego są informatycy, webmasterzy, dizajnerzy.

foto
Dlatego oferujemy usługę opieki nad stronami internetowymi, dzięki której: oszczędzasz czas, gdyż nie musisz uczyć się nowych rzeczy, ale możesz zająć się swoją podstawową działalnością, masz pewność, że wszystko działa należycie, otrzymujesz wsparcie w pełnym zakresie obsługi serwisu www.

W ramach naszej opieki zapewniamy: bieżącą aktualizację zawartości strony, wykonywanie drobnych modyfikacji w wyglądzie czy mechanizmach działania, przywracanie sprawności w razie nieprzewidzianych awarii, niezbędną pomoc i wsparcie w prowadzeniu serwisu.

Opiekę nad serwisem świadczymy instytucjom i firmom w ramach miesięcznego abonamentu. Istnieje również możliwość aktualizacji treści strony poza abonamentem.

W razie potrzeby, pomożemy dobrać odpowiedni hosting, zarejestrujemy domenę, utworzymy stronę od podstaw. Więcej szczegółów w dziale Oferta.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami. Udzielimy darmowych konsultacji, pomożemy wybrać najlepszy wariant.

foto
Tworzymy rónież strony responsywne (RWD - Responsive Web Design), czyli takie, które automatyczne dopasowują swoją szerokość do urządzenia, na którym są przeglądane. Nie ma zatem potrzeby tworzenia różnych wersji strony - desktopowej i mobilnej. Wystarczy jedna, ale za to solidna. Możemy także dostosować Twoją starą stronę do nowoczesnych wymagań. Możesz mieć również stronę dostosowaną do standardów WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines) czyli dla osób niepełnosprawnych.

wkudlin
Nie zwlekaj! Stać Cię na dobrą stronę internetową! Sprawdź naszą ofertę, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim. Pokaż się z jak najlepszej strony!
KONTAKT
Wojciech Kudliński
Przytoczna
tel. 783 210 894
biuro@wkudlin.pl
Jeśli jeszcze masz wątpliwości, aby nam powierzyć prowadzenie Twojej strony internetowej, zastanów się, ile możesz zyskać, gdy oddasz ją w dobre ręce.

Zaufaj nam! Dla nas tworzenie i prowadzenie stron www to pasja poparta wieloletnim doświadczeniem.

Copyright © 2017-2018 wkudlin.pl